jokerland.eu

Obchodníci, crates, ranky a iné zmeny

☺Server už druhý deň beží v novom šate. Ako bolo avizované, definitívne zmizol adminshop, ktorý nahradili obchodníci na /warp trh. Materiál je možné získať za emeraldy. Aby nejaké využitie našli i herné peniaze, hráči majú možnosť vytvoriť si vlastný shop a tam svoj materiál predávať za $. Keďže o týždeň sa horná hranica peňazí dočasne resetne na 10000$, ostáva pár dní na výmenu peňazí za emeraldy. Vymeniť ich je možné pri vstupe na /warp crates.
☼ Ako je uvedené i v pravidlách, po dlhodobej neaktivite hráča sa jeho rezidencia zmaže a odomknú chestky. Keďže v týchto chestkách sa nachádzajú i veci ktoré už nemajú platnosť (staré kľúče, artefakty a iné), pristúpili sme k variante, že chestky i po zrušení rezidencie ostanú zamknuté.
☼ Zmenili sa i názvy a odmeny v rankoch, zrušila sa možnosť nákupu bonusov Plus a pribudla možnosť zakúpiť si samostatný /fly.
☺Tento update by mal byť posledným update pred príchodom 1.14, kedy rátame s novou mapou (nebojte – veci a domy sa prenesú) a plánujeme pridať plugin na jednoduchšie obchodovanie medzi hráčmi – podobný aukciám, pokiaľ bude samozrejme updatovaný na novú verziu.

Napsat komentář